Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Велосипедні фари та блималки MERIDA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Безпека руху в темний час доби - задача та відповідальність кожного велосипедиста. Не розраховуйте, що вас легко помітять при світлі автомобільних фар або вуличного освітлення. Велосипедист повинен бути помітним з великою відстані, а це можуть забезпечити мигалка на велосипед - пристрій, що виблискує яскравим червоним або білим світлом. З нею водій зможе побачити велосипед навіть на відстані близько сотні метрів. А чим раніше він зможе вас побачити, тим безпечніше буде дорожній рух.

Як правильно обирається фара на велосипед MERIDA?

Сучасні блималки та фари мають безліч параметрів та властивостей. Новачок може легко загубитися в їх люменах, світлових потоках, режимах та типах акумуляторів. Тому пропонуємо навести порядок в цих визначеннях:

  • Потужність світлового потоку - вимірюється в люменах. Тут все просто - чим більше число - тим потужніша фара.
  • Купити сучасну фару на велосипед можна на батарейках або вбудованих акумуляторах. Обидва варіанти мають свої переваги.
  • Розсіювання світлового потоку. За цим параметром фари можуть бути далекобійними або ближнього світу.

Світло на велосипед: докладніше про особливості

Потужність світлового потоку слід обирати зі ступені освітленості навколишнього середовища. Якщо плануються поїздки в суцільній темряві зі складним рельєфом, то однозначно треба дивитися в бік світла на 500 люмен та вище. Вони забезпечують комфортний рівень освітлення у темних ділянках міста та лісосмугах. Якщо освітленість ділянок непогана, то ліхтар на велосипед потрібен радше для позиціонування себе на дорозі. Фари з потужністю 100-300 люмен зроблять вас помітним та нададуть гарну підсвітку місцевості. Блимавки краще обирати максимально яскраві, бо вони дають максимальну помітність велосипедиста на дорозі.

За типом живлення блимавки та фари у вас буде вибір між звичайними батарейками та акумуляторами. Звісно, вело світло із вбудованими акумуляторами - найзручніший варіант. Їх можна легко заряджати від будь-яких сучасних гаджетів по USB. Процес заряджання не займає багато часу. Для блимавки може знадобитися всього 15 хвилин до повного заряду акумулятора. Для великих подорожей ліхтарі зі змінними акумуляторами будуть доволі зручні. Адже поки заряджаються одні батареї, фара може легко працювати на інших без перерви.

Обʼєм вбудованої батареї вимірюється в MAh. Наприклад, недорогі фари мають вбудований акумулятор на 500 - 800 MAh. У той час, як дорожчі варіанти можуть комплектуватися батареямі до 2000-3000 MAh. Вони вже можуть працювати без підзаряджання до 6 годин.

Типи режимів освітлення для велосипеда MERIDA

Сучасні фари та блимавки мають безліч режимів. Їх можна розділити на три групи:

  1. Режим освітлення - декілька режимів суцільного світла, будуть використовуватися найчастіше.
  2. Режим маячку - потрібні для того, аби позначити себе на дорозі для інших учасників дорожнього руху. Це основний режим, який має у своєму арсеналі вело мигалка. Бо суцільне світло іноді не дуже легко помітити з далекої відстані.
  3. Режим SOS - подає міжнародно прийнятий сигнал, який означає що людина попала в біду та потребує допомоги.

Велосипедні фари і компактні ліхтарі мають різні способи перемикання між цими режимами. Наприклад, недорогі ліхтарі мають тільки одну кнопку. Натискаючи її кілька разів, можна знайти потрібний режим. Фари мають дещо зручнішу реалізацію підбору. В них вже може бути декілька кнопок, а також модуль дистанційного керування. Його можна винести під великий палець біля гріпси, тож тягнутися до фари вже не буде потрібно.

Обирайте світло для байку, спираючись на власний стиль їзди та потреби. Якщо обирати між дешевим слабким варіантом та потужним, то краще надати перевагу другому. Бо достатня кількість світла - запорука безпечного руху!

Вгору
Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Telegram