Кількість
|
Вартість
|
||
|
Велосипед давно став не тільки засобом пересування, а ще й інструментом для пригод та мандрівок, перегонів тощо. Люди вирушали у пригоди на гірських велосипедах, враховували їх недоліки та прагнули чогось універсальнішого. Також велолюбителям подобалась швидкість шосейних велосипедів, проте ніяк не влаштовувала їх прохідність та керованість. Саме в компромісі між швидкістю та прохідністю народився Gravel Bike. Він створений для поїздок по твердому та грунтовому покриттям, має безліч рис інших видів велосипедів. Такий підвид двоколісного транспорту існує відносно небагато часу, про те вже встиг завоювати мільйони сердець велосипедистів за тотальну універсальність.
Що таке Гревел та які його особливості?
Гравійники утворилися в результаті поєднання рис шосейних, гібридних та гірських велосипедів. Можна сказати, що він виглядає, як шосейник. Проте для досвідченого спеціаліста різниця буде очевидною в кожній частині велосипеда. Ось такі риси має велосипед гравел:
- Кермо “баран” або дроп-бар. Дістався від шосейного велосипеда. Однак конструкція зазнала деяких змін, щоб надати більше керованості на бездоріжжі.
- Колеса 28 дюймів (інколи 27.5) теж як в шосейника. Проте ширина покришок може цілком дорівнювати двом шосейним, тобто доходити до 50 мм. Це дає гарне зчеплення та комфорт на розбитих дорогах.
- Трансмісія за шосейним зразком, тобто може мати дві зірки попереду та 9-12 позаду. Також існують варіанти з однією зіркою попереду, це прийшло від гірських велосипедів.
- Рама має більш позашляхові кути кермової колонки. Це дає зручну посадку та ліпшу керованість.
Це вказує на те, що гравійні велосипеди MERIDA можуть бути одночасно і швидкими, і зручними. Тож можна від душі розігнатися на асфальті та бути "у своїй тарілці" на бездоріжжі. Це дійсно універсальний байк, який дасть вам масу задоволення від пригод всюди.
Для чого можна використовувати гравійний велосипед MERIDA?
Сфер використання для гравійників дійсно багато, вони дають багато можливостей. Через що і стали дуже популярним в Україні.
Ось такі задачі можна закрити купівлею такого типа велосипеда:
- Довгі поїздки і тренування асфальтом. Бо динаміка та швидкість наближена до шосейного велосипеда.
- Поїздки містом. Завдяки гарному накату цей велосипед відмінно показав себе поїздках по місту. Тож цілком можна використовувати його як транспортний засіб для пересування по справах на кожен день.
- Мандрівки та туризм. Спорядити цей велосипед всім необхідним та відправляйтеся у велотріп. Для цього додатково знадобляться, наприклад, багажник та сумки. Гравійні велосипеди добре підходять під байкпакінг.
Тож купити якісний гравійний велосипед буде доречно тим, хто ще не знає чого саме хоче від двоколісного. Саме тому їх дуже часто беруть у якості першого “серйозного” велосипеду та ніскільки не шкодують. Тому що він дійсно легко їде, а це однозначно великий плюс!
Гравійник MERIDA: огляд модельного ряду
Дану категорію предстявляє лінійка велосипедів Silex. Їх можна розділити на дві великих групи:
- Алюмінієві гравійні велосипеди MERIDA (алюмінієва рама)
- Карбонові гравійні велосипеди MERIDA (карбонова рама)
Алюмінієва лінійка Silex може запропонувати круті можливості для звичайних міських поїздок та мандрів. Їх рами дозволяють встановлення повнорозмірних крил та багажника. Тож можна без проблем кастомізувати цей велосипед під конкретні задачі. Практичність, комфорт та доступні ціни - це синоніми алюмінієвої лінійки Silex.
Велосипед гравійник з карбону - це вже “ракета” для спортивної їзди. Для чого підійде такий байк? Для всього, де ви будете викладатися на максимум! Бревети, заїзди на швидкість по грунтах та асфальту - це все про них. Низька вага та жорсткість максимально наближає його по швидкості до шосейника, а прохідність та керованість перевищує у рази! Тож, Gravel - це байк для тих, хто не може втамувати жагу до пригод та хоче поєднати швидкість на асфальті з прохідністю на бездоріжжі. Якщо ви - невгамовна людина, яка не знає, куди їй захочеться завтра, тоді сміливо обирайте велосипеди з цього класу!